Alis
Satis
Dolar matbaa dolar
TL
TL
Euro matbaa euro
TL
TL
100 Yen
TL
TL
JPY/USD 
0,00
 
EUR-JPY
0,00
 

 

 

TEKNOLOJİ MERKEZİ

 

Istanbul Trakya Serbest Bölgesi - Çatalca

 

 Çatalca'da yer alan 2006 dan beri faaliyet göstermekte olan  firmamız INMAK MAKINA DIŞ .Tic. Koll. Şti 1250m² kapalı alana  sahiptir. Bu bölgede makine stoklama , uygulama , Open House gibi  çeşitli hizmetler verilebilmektedir.

 Üretim taleplerinize göre özel uygulamalar , Otomatik Yükleme  Boşaltma / Robot Yükleme / Otomatik Besleme sistemleri  uygulanabilmekte ve aplikasyonu gerçekleştirilebilmektedir.

 - Mühendislik ve Uygulama
 - Eğitim
 - Operatör Eğitimi
 - Programlama Eğitimi
 - Bakım ve Onarım Eğitimi

 

 

İstanbul Merkez Ofis ( Yeni Yönetim Binası )

 

Müşterilerine daha kurumsal ve profesyonel hizmet vermek amacı ile 2008 yılında Bayrampaşa'da temeli atılmış olan yeni Yönetim Binası ve Teknoloji Merkezi 2010 yılında faaliyete başlamıştır.

Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız , 21. Yüzyıla imzasını atıcak yeni tasarım Yönetim Binası sayesinde , çok daha güçlü ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.organizasyonları tek bir çatı altında kontrol edilebilmekle Tüm yönetimsel birimlerin tek bir çatı altında toplandığı yeni yönetim binasının imkanları arasında , Eğitim salonları yeni ve 2.el makine showroomu , toplantı odaları , satış ve servis departmanları , ithalat&ihracat departmanı , marketing ve reklam departmanı , yönetici odaları bulunmaktadır.

Toplam 3500m2 kapalı alana sahip yapıda turn key projeler ve demo parça kesimleri yapılabilmektedir.


web tasarim
Inmak Makina Sanayi ve Ticaret Limited Sti.